10 najlepszych przedpłaconych kart kredytowych 2019 do budowania kredytu

17 lutego 2021
Category: Wynik Kredytowy

Ujawnienie:Podane przez nas informacje są precyzyjne i prawdziwe, aby każdy liczył. Jednak niektóre z podanych linków należą do naszych partnerów stowarzyszonych i otrzymujemy za to zapłatę. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź nasze Pełne ujawnienie reklam.

Budowanie kredytu jest kluczowym elementem rozwijania i wzmacniania kondycji finansowej, ale od czegoś musi się zacząć. Dobra ocena kredytowa jest niezbędna do zaciągania pożyczek, takich jak kredyty samochodowe i hipoteczne. Odgrywa również rolę w zabezpieczeniu mieszkania, a nawet uzyskaniu umowy na telefon komórkowy. Ale co, jeśli w ogóle nie masz kredytu? Jakich narzędzi możesz użyć do zbudowania kredytu?

Na szczęście dostępne są przedpłacone karty kredytowe, które mają pomóc konsumentom bez kredytu. Jeśli dopiero zaczynasz gromadzić kredyt, karty przedpłacone mogą być świetną opcją.

Dokonywanie zakupów i spłata zadłużenia przy użyciu tradycyjnych kart kredytowych to również świetny sposób na poprawę kredytu, ale trudno jest uzyskać na to zgodę, jeśli nie masz jeszcze ustanowionego kredytu. Z drugiej strony, karty przedpłacone nie mają za sobą kredytu, mimo że wyglądają i wydają podobnie jak konwencjonalne karty kredytowe.

Masz zły kredyt? Te karty kredytowe zwiększą Twoją zdolność kredytową!
 • Opłata roczna w wysokości 29 USD
 • 19,99% RRSOAplikuj teraz
 • Opłata roczna 35 USD
 • 17,39% RRSOAplikuj teraz
 • Opłata roczna w wysokości 48 USD
 • 34,99% RRSOAplikuj terazCo to są przedpłacone karty kredytowe?

  Przedpłacone karty kredytowe w ogóle nie są kartami kredytowymi, chociaż zachowują się trochę jak one. Zamiast tego są technicznie podobne do kart debetowych, ponieważ w zasadzie wydajesz własne pieniądze, kiedy ich używasz. Z góry ładujesz do nich określoną kwotę i możesz wydać tylko do tej kwoty. Nie potrzebujesz nawet konta bankowego, aby je mieć.

  Przedpłacone karty kredytowe są często mylone z zabezpieczonymi kartami kredytowymi, chociaż się różnią. Karty przedpłacone z możliwością doładowania są bardziej podobne do kart debetowych, pomimo ich nazwy. Z drugiej strony, zabezpieczone karty kredytowe bardziej przypominają tradycyjne karty kredytowe. Jedynym wyjątkiem jest to, że przed użyciem zabezpieczonej karty kredytowej należy wpłacić depozyt zabezpieczający. Następnie możesz wydać do kwoty wpłaconych pieniędzy i dokonywać regularnych comiesięcznych płatności kwoty, którą jesteś winien.

  Używając mądrze zabezpieczonej karty kredytowej, możesz zbudować swój kredyt od podstaw. W końcu możesz uzyskać wynik kredytowy wystarczająco dobry, aby uzyskać zgodę na konwencjonalne pożyczki po rozsądnych stawkach.

  Jakie są zatem najlepiej dostępne przedpłacone karty kredytowe?

  1. Karta przedpłacona AccountNow® Gold Visa®

  Tę kartę przedpłaconą można bardzo łatwo zatwierdzić, ponieważ nie jest wymagana kontrola zdolności kredytowej. Wszystko, co musisz zrobić, to przedstawić dowód tożsamości, aby skorzystać z zalet karty.

  • Brak sprawdzania zdolności kredytowej
  • Brak minimalnego saldaBrak ryzyka opóźnień w płatnościachBezpłatna wpłata bezpośredniaProste płatności rachunków onlineBrak opłaty aktywacyjnejLimit salda w wysokości 10 000 USDBrak opłat za debetOtrzymuj powiadomienia tekstowe o saldzie swojego konta2.
   PayPal Prepaid MasterCardPayPal naprawdę wyrobił sobie markę, jeśli chodzi o płatności online i wymianę środków. W związku z tym nie jest zaskoczeniem, że firma oferuje teraz swoim klientom karty przedpłacone. Chociaż karta jest objęta miesięczną opłatą w wysokości 4,95 USD miesięcznie, koszt może być tego wart, biorąc pod uwagę fakt, że zapewnia ona nieograniczone zakupy z kodem PIN i zwrot gotówki z niektórych sklepów i restauracji.

   • Dodaj pieniądze za pomocą bezpośredniego wpłaty
   • Przelej środki między kartą a kontem PayPalBrak opłaty za zakupUzyskaj dostęp do swoich środków do 2 dni szybciej niż w tradycyjnych bankachPonad 130 000 punktów przeładunkowych w całym krajuNagrody pieniężneZarabiaj do 5% rocznej stopy procentowej (RRSO), jeśli otworzysz opcjonalne konto oszczędnościowe za pośrednictwem Bancorp Bank3.
    Karta Western Union NetSpend Prepaid MasterCardŁatwo dostępna i niedroga karta Western Union NetSpend Prepaid MasterCard umożliwia zdeponowanie wypłaty i wszelkich świadczeń rządowych, które możesz otrzymać bezpłatnie. Ta karta oferuje wygodę karty przedpłaconej, a także możliwość wysyłania i odbierania transakcji przelewowych z dowolnego miejsca.

    • Brak opłaty miesięcznej (z wyjątkami)
    • Dostęp do 5% RRSO (roczna stopa zwrotu) konta oszczędnościowego na saldach do 5000 USDDarmowe przelewy pieniężne Western UnionBezpłatne zapytania o saldo za pośrednictwem alertów tekstowychDarmowe doładowywanie kart w ponad 130 000 miejsc w całym kraju4.
     Karta przedpłacona American Express ServeKarta przedpłacona American Express Serve jest tania i oferuje użytkownikom proste sposoby dodawania środków i unikania niepotrzebnych opłat. Do tej karty jest doliczona miesięczna opłata w wysokości 1 USD, ale można z niej zrezygnować, jeśli co miesiąc doładujesz 500 USD na kartę i korzystasz z bezpośredniego depozytu.

     • Skonfiguruj subkonta dla członków rodziny
     • Użyj funkcji rezerwy, aby co miesiąc odkładać pieniądze na duże wydatkiBezpłatne doładowanie gotówki w sklepach 7-Eleven i CVSBrak sprawdzania zdolności kredytowejBrak minimalnego saldaBezpłatna płatność rachunków onlineBezpłatna wczesna wpłata bezpośrednia
     Dostępnych jest kilka przedpłaconych kart kredytowych, które mogą pomóc w zarządzaniu nawykami dotyczącymi wydatków i nie tylko.

     5.
     Karta przedpłacona American Express BluebirdDzięki swojej prostocie i braku opłat, karta przedpłacona American Express Bluebird staje się bardzo popularna. Istnieje również wiele bonusów związanych z używaniem tej karty przedpłaconej, takich jak możliwość bezpłatnego dodawania pieniędzy w kasach Walmart lub podczas korzystania z mobilnego depozytu czekowego.

     • Brak wymagań dotyczących minimalnego salda
     • Brak opłat miesięcznych lub rocznychBrak opłat za debetBrak opłat za wymianę kartyBrak opłat za brak aktywnościGotówka na swoje konto z aplikacją Bluebird Mobile.6.
      Movo Virtual Prepaid VisaTo świetna karta nie tylko do budowania kredytu, ale także do ochrony transakcji online. Unikalna technologia stojąca za Movo Virtual Prepaid Visa pozwala chronić Twój główny numer konta przed jakimikolwiek naruszeniami danych lub włamaniami.

      • Bezpłatna sieć bankomatów w ponad 6000 bankomatach
      • Brak opłat miesięcznychBrak opłat aktywacyjnychBrak opłat za brak aktywnościBrak opłat za zakupy dokonane za pomocą karty Movo Virtual Prepaid Visa7.
       Mango Prepaid MastercardKarta przedpłacona Mastercard Mango jest dostarczana z poręczną aplikacją mobilną do wysyłania pieniędzy, sprawdzania salda i kontrolowania wydatków. W przeciwnym razie możesz zawsze sprawdzić saldo swojego konta za pośrednictwem automatycznego systemu telefonicznego lub otrzymać informacje SMS-em. Być może najlepszą rzeczą w przedpłaconej karcie Mastercard Mango jest funkcja konta oszczędnościowego, której nie zobaczysz nigdzie indziej.

       • Przelej środki bezpośrednio na swoje konto PayPal
       • Zarabiaj do 6% rocznej stopy procentowej (APY) dzięki oszczędnościom mangoElastyczne i bezpieczne30-dniowy cykl transakcyjnyMinimalna miesięczna kwota doładowania w wysokości 1 USDUżywaj w kraju i za granicą8.
        Chase Liquid CardKarta przedpłacona Chase Liquid jest elastyczna. Możesz używać jej do zakupów wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty debetowe Visa. Płać rachunki za pomocą internetowej funkcji „Bill Pay lub u sprzedawców, w których akceptowane są karty debetowe Visa. Sprawdź swoje salda za pomocą aplikacji Chase Mobile na urządzeniu mobilnym i otrzymuj powiadomienia e-mail lub tekstowe, aby otrzymywać powiadomienia, że ​​zbliżasz się do limitu.

        • Zrezygnuj z miesięcznej opłaty 4,95 $, łącząc swoją kartę z kontem czekowym Chase
        • Zdeponowane środki są ubezpieczone przez FDICDodaj zabezpieczenie chipa dla większego bezpieczeństwaBrak opłat transakcyjnych za ładowanie lub wypłacanie środków w bankomatach ChaseBrak opłaty aktywacyjnej9.
         Piąta trzecia karta przedpłacona Access 360 doładowywanaMożesz łatwo ładować i wypłacać środki za pomocą doładowywanej karty przedpłaconej Fifth Third Access 360. Możesz również łatwo śledzić swoje wydatki za pomocą aplikacji mobilnej lub funkcji bankowości internetowej, co jest ważne, gdy zbliża się Twój limit. Jeśli masz piątą trzecią konto czekowe lub dodajesz co najmniej 500 USD do swojej karty co miesiąc, opłata miesięczna w wysokości 4,95 USD zostanie zniesiona. Ciesz się darmowymi wypłatami w ponad 50 000 bankomatów w całym kraju.

         • Używaj wszędzie tam, gdzie akceptowana jest karta debetowa Mastercard
         • Brak opłaty aktywacyjnejBrak opłat za przelew lub wypłatę w ponad 50 000 bankomatów w całym krajuBrak opłat za debet10.
          BB&T Prepaid MoneyAccountMądre zarządzanie pieniędzmi jest łatwe dzięki karcie BB&T Prepaid MoneyAccount. Otrzymuj alerty dotyczące konta, skonfiguruj bezpośrednie wpłaty i budżetuj swoje finanse dzięki tej wygodnej i elastycznej karcie przedpłaconej. Możesz także dzielić się swoim kontem z innymi członkami rodziny, a nawet mieć przy sobie aż 10 000 $ salda, czyli znacznie więcej niż w przypadku wielu innych kart przedpłaconych.

          • Darmowe wypłaty i zakupy wszędzie tam, gdzie akceptowana jest Visa
          • Nie jest wymagana minimalna ocena kredytowaNie jest wymagane oddzielne konto bankoweBrak opłat za debetBez odsetekZarabiaj zwrot gotówki, dokonując zakupów za pomocą ofert BB&TOchrona przed hakerami

           Końcowe przemyślenia

           Aby wypracować dobre nawyki zarządzania i zbudować kredyt, musisz skorzystać z pewnych dostępnych narzędzi finansowych, a karty kredytowe są często preferowanymi narzędziami. Ale musisz zdobyć odpowiedni rodzaj kart. Przedpłacone karty kredytowe to doskonałe narzędzia, które pomogą Ci kontrolować wydatki i stworzyć efektywny system budżetowania. Są łatwe do zdobycia i proste w użyciu. Dokładnie przeanalizuj dostępne opcje, aby wybrać najlepszą kartę do swoich konkretnych potrzeb i sytuacji.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy