3 akcje, które nie wymagają myślenia, które pomogą Ci się wzbogacić

3 akcje, które nie wymagają myślenia, które pomogą Ci się wzbogacić
16 marca 2021
Category: Konto Bankowe

Te szybko rosnące akcje wyglądają jak wsad dla inwestorów długoterminowych.

Jak dotąd w 2020 r. Jedyną pewnością dla inwestorów jest niepewność. Pandemia choroby koronawirusa 2019 (COVID-19) spowodowała, że ​​akcje w pierwszym kwartale krzyczały o ich najszybszą i najbardziej stromą korektę rynku niedźwiedzi w historii, tylko po to, aby w drugim kwartale akcje osiągnęły najsilniejszy kwartalny wzrost od 1998 roku. Naprawdę dotarło do mnie, że próba poświęcenia czasu na kupowanie i sprzedawanie na rynku jest bezowocnym przedsięwzięciem.

Ale ta rekordowa zmienność otworzyła również drzwi długoterminowym inwestorom i umożliwiła im kupowanie w zmieniających zasady i szybko rozwijających się biznesach po postrzeganej obniżce. Pamiętaj, że bez względu na to, jak fatalne są w danym momencie perspektywy gospodarcze Stanów Zjednoczonych, po wszystkich korektach giełdowych i bessie w końcu nastąpiła hossa.

Jeśli jesteś jednym z wielu inwestorów długoterminowych, którzy chcą wzbogacić się we właściwy sposób, kupując świetne spółki i trzymając się ich przez długi czas, rozważ dodanie następujących trzech łatwych do myślenia akcji do swojego portfela już teraz.

Źródło obrazu: Getty Images.

Palo Alto Networks

Choć może nie jest to najszybciej rozwijająca się branża, cyberbezpieczeństwo będzie najbezpieczniejszą i najbardziej odporną na recesję branżą, zdolną do dwucyfrowego rocznego wzrostu w ciągu następnej dekady. Dlatego Palo Alto Networks (NYSE: PANW) należy uważać za towar bez zastanowienia.

Piękno rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa polega na tym, że przekształciły się one z luksusu w konieczność. Bez względu na to, jak dobrze lub słabo radzi sobie gospodarka lub wielkość firmy, ochrona sieci i chmury jest niezbędna do ochrony poufnych informacji. Zapewnia to przewidywalność przepływów pieniężnych, na którą po prostu nie można liczyć finanso w większości innych branż.

W szczególności Palo Alto koncentruje się na zabezpieczaniu chmur korporacyjnych. Widzieliśmy już przejście ze statycznego środowiska biurowego do pracy zdalnej i współdzielonych chmur na długo przed pojawieniem się COVID-19. Jednak w trakcie i po pandemii zapotrzebowanie na ochronę pracy zdalnej będzie tylko zwiększane.

W szczególności Palo Alto dąży do opracowania własnych narzędzi bezpieczeństwa skoncentrowanych na chmurze i regularnie dokonuje zakupów typu bolt-on, które mają na celu poszerzenie portfolio rozwiązań, a także przyciągnięcie większej liczby małych i średnich przedsiębiorstw. Zespół zarządzający Palo Alto jasno dał do zrozumienia, że ​​obecnie agresywne wydawanie pieniędzy, nawet kosztem wyników finansowych firmy w najbliższej perspektywie, jest mądrym posunięciem, aby zapewnić długoterminowy udział w rynku ochrony chmury.

Jak wisienka na torcie, Palo Alto Networks jest również w trakcie przenoszenia przychodów z fizycznych produktów ochrony zapory ogniowej w kierunku subskrypcji i usług. Subskrypcje to usługa oferująca wyższą marżę, która powinna prowadzić do mniejszych strat w przychodach. Oczekuję, że Palo Alto będzie rosnąć o 15–20% rocznie w ciągu tej dekady.

Źródło obrazu: Getty Images.

Exelixis

Inną bezmyślną akcją, która może uczynić inwestorów bogatymi, jest firma Exelixis, dewelopera leków ukierunkowanych na raka (NASDAQ: EXEL).

Złotym biletem Exelixis jest Cabometyx, wiodący lek firmy, który został zatwierdzony do leczenia raka nerkowokomórkowego pierwszej i drugiej linii (RCC), a także zaawansowanego raka wątrobowokomórkowego. Cabometyx miał niewielki problem z pochłanianiem udziału w rynku w RCC i pozostaje jedynym wskazaniem drugiej linii prowadzącym do statystycznie istotnej poprawy wskaźnika obiektywnych odpowiedzi, przeżycia wolnego od progresji i przeżycia całkowitego. Same te dwa wskaźniki powinny zapewnić Cabometyx ponad 1 miliard dolarów rocznych przychodów już w 2021 roku.

Ale to, co jest ekscytujące w Exelixis, to możliwości ekspansji wytwórni Cabometyx. Wcześniej w tym roku Exelixis i Bristol Myers Squibb ogłosili, że późne badanie CheckMate-9ER preparatu Cabometyx w połączeniu z immunoterapią raka Opdivo osiągnęło swój pierwszorzędowy punkt końcowy w pierwszej linii RCC. Zamiast walczyć z Opdivo, Exelixis znalazł sposób na współpracę ze swoim głównym konkurentem RCC pierwszej linii, aby zdobyć dodatkowy udział w rynku.

Ponadto firma Exelixis zgarnia pieniądze na wysokomarżowej (i drogiej) terapii przeciwnowotworowej. Koszt towarów stanowi jedynie od 4% do 5% sprzedaży netto produktów, a firma generuje ogromne przepływy pieniężne, nawet jeśli prace badawczo-rozwojowe osiągną w 2020 r. Nawet 500 mln USD. Do końca roku Exelixis spodziewa się ma od 1,5 do 1,6 miliarda dolarów w gotówce i inwestycjach, co stanowi od 21% do 22% obecnej kapitalizacji rynkowej.

Mając tak dużo gotówki w kasie i przepływy pieniężne chronione przez wiele lat, Exelixis może stać się nabywcą lub być może samym celem przejęcia.

Źródło obrazu: Square.

Plac

Wreszcie, mimo że Fintech Stock Square (NYSE: SQ) zwiększył się ponad trzykrotnie w porównaniu z minimami z marca 2020 r., Wojna z gotówką wydaje się być jednym z najbardziej lukratywnych trendów do inwestowania w tej dekadzie.

Square to firma, którą prawdopodobnie dobrze znają start-upy i drobni kupcy. Od lat dostarcza urządzenia do punktów sprzedaży, analizy sprzedaży i rozwiązania pożyczkowe dla przedsiębiorstw, które chcą rozpocząć działalność.

Ale to, czego możesz nie wiedzieć o Square, to fakt, że staje się to poważnym problemem również dla większych kupców. W pierwszym i drugim kwartale, w którym nastąpił wpływ koronawirusa, 52% wolumenu płatności brutto (GPV) pochodziło od większych sprzedawców (tj. Tych, którzy mają co najmniej 125 000 USD w rocznej GPV). Ponieważ Stany Zjednoczone są gospodarką opartą na konsumpcji, większa obecność wśród większych kupców powinna prowadzić do przyspieszenia przychodów z opłat.

Dodatkowo Square powinien odnieść korzyść z przekonania, że ​​gotówka jest zwiastunem zarazków. Ta pandemia naprawdę zmniejszyła wagę korzystania z gotówki i zmusiła konsumentów do korzystania z plastikowych lub mobilnych płatności. Ma to wpływ na trwającą wojnę na gotówkę.

Z drugiej strony, to nie ekosystem sprzedawcy prawdopodobnie będzie głównym motorem zysku Square. Platforma płatności typu peer-to-peer firmy Cash App zapewnia wspaniały wzrost przez ostatnie 2,5 roku. Miesięczna liczba aktywnych użytkowników (MAU) wzrosła ponad trzykrotnie z 7 do 24 milionów między końcem 2017 a końcem 2019 r., A Square ogłosił, że w marcu i kwietniu tego roku liczba rejestracji była rekordowa w historii, co doprowadziło do 30 milionów jednostek MAU do czerwca 2020 r.

Aplikacja Cash pozwala Square zarabiać na różne sposoby, w tym poprzez opłaty handlowe, opłaty za przyspieszone przelewy od użytkowników Cash App i wymianę bitcoinów.

Nie zdziwiłbym się, gdyby roczne przychody Square (ze wszystkich segmentów) wzrosły w tej dekadzie ponad dziesięciokrotnie. Kupowanie takich akcji jest proste i przyniesie bogactwo wielu długoterminowym inwestorom.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy