Getin Noble Bank ponownie na szczycie elitarnego grona 5* banków według miesięcznika Forbes

Getin Noble Bank ponownie na szczycie elitarnego grona 5* banków według miesięcznika Forbes
27 lipca, 2020
Category: gospodarka

Docenione zostały styl obsługi i jakość posiadanych produktów. Ofertę wyróżniono również ze względu na zlozone wsparcie Klientów, dostęp sluzace do szerokiej palety rozwiązań inwestycyjnych oraz usług dodatkowych.

Uzyskanie najwyższej oceny przy ratingu private bankingu to dla nas duze wyróżnienie. Najwyższa ocena Forbesa, to dowód na to, że udaje naszej firmie się spełniać potrzeby zamożnych Klientów. Stale pracujemy nad tym, żeby jeszcze bardziej udoskonalać nasze usługi i dostosowywać je do trendów rynkowych. – mówi Wojciech Tomasik, Członek Zarządu Getin Noble Banku.

Liczy się jakość jak i równiez czas

Zdecydowanie przy centrum bacznosci jest dziś obsługa i jakość, które budują zaufanie Klienta po to, że jego pieniądze są pewne. Dla Klientów private bankingu bardzo ważny jest także szacunek gwoli ich czasu. To właśnie z tejze perspektywy tak istotna jest autorska usługa Noble Concierge, wzorowana w najlepszych agencjach concierge dzieki świecie. Gwoli wygody Klientów Bank udostępnia dziewięć zlokalizowania obsługi private banking, zas także otwiera nowe punkty obsługi (w 2019 r. w Białymstoku i Łodzi). Klienci mają możliwość skorzystania z profesjonalnej pieczy bankiera przy pozostałych placówkach Getin Noble Banku, w dogodnym miejscu i okresie.

Na rzecz Klientów ważne jest poczucie, że mogą zdać się na Bank w każdej sytuacji. Oczekują od nasza firme profesjonalnej, solidnej wiedzy a takze informacji. Tego, że będziemy do katalogów dyspozycji. Oczekują uważności jak i równiez pełnego pojecia z perspektywy nie jednego badz dwóch zleceń, ale ich życia jak i równiez planu w przyszłość. a mianowicie dodaje Piotr Wawrzyniak, Dyrektor Departamentu Private Banking.

Nowe propozycje i możliwości

Ofertę wyróżniają coraz bardziej atrakcyjne rozwiązania inwestycyjne, które są efektem współpracy wraz z partnerami, szczególnie Noble Funds TFI i Noble Securities. Bank proponuje także prestiżowe karty kredtyu z ogromnym zakresem ubezpieczeń i przywilejów. Oferta wspierana jest za posrednictwem nowe funkcjonalności i rozwiązania technologiczne, które chronią środki Klientów, zas także pomagają w podejmowaniu kolejnych woli finansowych.

To wyróżnienie wydaje sie efektem wlasnej pracy zespołowej i współpracy z partnerami, zaangażowania jak i równiez ciągłego dążenia do wykonania celów oraz doskonałości w ponizszym, co wykonujemy. Stawiamy Konsumenta w centrum wszystkich naszych działań jak i równiez jest to element kultury całej organizacji. Dzięki naszej ofercie i jakości obsługi umiemy budować długotrwałe stosunki i dominacji na rynku private banking – podsumowuje Tomasz Misiak, Członek zarządu Getin Noble Agencji bankowej.

*Rating „Forbesa” to jedyne na polskim rynku faktycznie kompleksowe porównanie oferty finansowej dla najzamożniejszych Klientów, zestawiające oferty kilkunastu banków. Polega na ocenie jakości ofert bankowości osobistej, której rezultatem jest nadanie odpowiedniej cyfry gwiazdek (maksymalnie 5).

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy