Santander Bank

Easton, PA Godziny i lokalizacja

17 lutego 2021
Category: Celem Jest

O nas

Dzień dobry. Jesteśmy Santander Bank. Chociaż jesteśmy już od dłuższego czasu, jesteśmy nowi na północnym wschodzie… i cieszymy się, że jesteśmy waszymi sąsiadami. Prawdopodobnie jeszcze nas nie znasz. Podobnie jak wiele banków, oferujemy wiele produktów i usług finansowych, ale tak naprawdę podobieństwa się kończą. To, co nas wyróżnia, to nasze pochodzenie, ukierunkowanie oraz uproszczone i osobiste podejście do bankowości.

Kim jesteśmyJesteśmy Santander Bank, NA – jednym z największych banków detalicznych w kraju pod względem depozytów i spółką zależną będącą w całości własnością jednego z najbardziej szanowanych banków na świecie: Banco Santander. Nasza spółka macierzysta, Santander Group, obsługuje ponad 100 milionów klientów w Wielkiej Brytanii, Ameryce Łacińskiej i Europie. Tutaj, na północnym wschodzie, jesteśmy zespołem 9800 osób zaangażowanych w jedną misję: pomóc ci w osiąganiu twoich celów. Naszym celem jest sprawienie, aby Twoja bankowość była bezproblemowa, zapewniając proste sposoby wydawania, oszczędzania i zarządzania pieniędzmi

Co robimyNaszym celem jest ułatwienie życia bankowego, zapewniając wygodne i inteligentne sposoby wydawania, oszczędzania i zarządzania pieniędzmi – od podstawowych rachunków czekowych i oszczędnościowych po kompleksowe rozwiązania finansowe. Dostarczamy je w przyjazny i troskliwy sposób. Pomagając dopasować odpowiednie narzędzia do konkretnych potrzeb, pomożemy Ci osiągnąć rzeczywisty i znaczący postęp w realizacji Twoich celów.

Santander Bank w liczbach54,7 miliardów dolarów depozytów, 650 oddziałów, ponad 2000 bankomatów, 9800 pracowników

W co wierzymyZwiększenie zaufania finansowego.

Niezależnie od tego, czy chodzi o pomoc w zarządzaniu wydatkami, oszczędzanie na przyszły cel, czy też zapewnianie kapitału dla rozwijającej się firmy, ciężko pracujemy, aby zapewnić Ci przyszły sukces.

Wykorzystując nasz rozmiar, zakres i wpływy do ulepszania naszych społeczności i naszego świata.

Inwestujemy w organizacje non-profit, które mają wymierny wpływ na miejsca, w których mieszkają, pracują i bawią się nasi klienci i współpracownicy.

Przekształcanie świata i przyszłości poprzez edukację.

Nasze innowacyjne inicjatywy Santander Universities tworzą długoterminowe, strategiczne sojusze z uczelniami wyższymi na całym świecie.

Prowadzenie zrównoważonej, przyjaznej Ziemi firmy i napędzanie postępu w dziedzinie ochrony środowiska.

W rzeczywistości zawsze szukamy sposobów na ochronę planety, ponieważ jest to po prostu słuszne.

Gdzie jesteśmyNasza główna siedziba znajduje się w Bostonie, ale setki oddziałów, tysiące bankomatów oraz całodobowa bankowość internetowa i mobilna oznaczają, że jesteśmy tu dla Ciebie, gdziekolwiek i kiedykolwiek nas potrzebujesz. Mamy nawet wygodne bankomaty w prawie każdym sklepie CVS.

O tej lokalizacji:

Godziny oddziałuPoniedziałek 9:00 – 17:00

wtorek 9:00 – 17:00

środa 9:00 – 17:00

czwartek 9:00 – 18:00

piątek 9:00 – 18:00

Sobota 9: 00-14: 00

Niedziela Zamknięte

Godziny otwarcia bankomatuOtwarte 24 godziny, 7 dni w tygodniu

Szczegóły bankomatuWalk-Up, akceptuje depozyty, wypłaty gotówki

Produkty i usługiSprawdzanie, oszczędności, karty kredytowe, kredyty hipoteczne, bankowość studencka, bankowość biznesowa, pożyczki, linie kredytowe, karty debetowe / bankomatowe, oszczędności na rynku pieniężnym, usługi emerytalne, globalna bankowość i rynki, finanse samochodowe, bankowość detaliczna, bankowość specjalistyczna, zarządzanie majątkiem, Bankowość korporacyjna i komercyjna, bankowość nieruchomości Inwestycje dostępne za pośrednictwem Santander Investment Services *

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy