WWE Money in the Bank 2020: godziny rozpoczęcia, jak oglądać, pełna karta i sieć WWE

17 lutego 2021
Category: Jeśli Jesteś

Kto wie, czego się spodziewać.

Pieniądze w Banku 2020 nie będą tak wyglądać

Eventy WWE Money in the Bank pay-per-view są zazwyczaj ekscytujące i doskonałe. Tegoroczny pokaz może być katastrofą pociągu.

Zamiast zwykłego meczu drabinkowego, w którym pół tuzina ciał próbuje odpiąć teczkę wiszącą na szczycie ringu przed zatłoczoną areną, w tym roku chłopaki i dziewczęta wejdą do siedziby korporacyjnej WWE, aby odzyskać swoje teczki. Tak jak w przypadku, zaczną na parterze i ścigają się na szczyt, gdzie prawdopodobnie będzie ring (ale kto wie). Co więcej, mecze kobiet i mężczyzn będą się odbywały w tym samym czasie .

Więc, jak powiedziałem. Wrak pociągu.

Ale jeśli WrestleMania nas czegoś nauczyła, to tego, że w tych dziwnych czasach zwariowane pomysły WWE mogą okazać się naprawdę świetne. Mecze Boneyard i Firefly Fun House, które na papierze brzmiały jak jęk, były głównymi atrakcjami odpowiednio WrestleMania Night 1 i Night 2. Więc kto jeszcze wie?

Gdzie indziej Seth Rollins, który przegrał z Kevinem Owensem w „Manii, ma szansę na tytuł WWE Championship Drew McIntyre. Logika zapasów. Braun Strowman będzie bronił swojego Universal Championship przed byłym przyjacielem / przywódcą kultu Brayem Wyattem. Bayley będzie bronić swojego Mistrza Kobiet SmackDown, ale Becky Lynch nie ma nigdzie na karcie.

Nie jest jasne, czy cała karta odbędzie się w siedzibie firmy, czy tylko pasują do Money in the Bank. Standardowe walki mogą pochodzić z Performance Center WWE, tak jak w przypadku ostatnich pokazów firm na WrestleMania, Raw i SmackDown.

Czasy rozpoczęcia

Pieniądze w banku odbywają się w siedzibie WWE w Stamford w stanie Connecticut w niedzielę 10 maja. Karta główna zaczyna się w oba dni o 19:00 ET / 16:00 PT . Jeśli jesteś abonentem sieci WWE – za 9,99 $ miesięcznie, ale za darmo przez miesiąc dla nowych abonentów – możesz oglądać WWE Money in the Bank na żywo za darmo. W przeciwnym razie musisz skontaktować się z lokalnym dostawcą telewizji kablowej.

Widzowie w Wielkiej Brytanii będą musieli spać do późna, aby obejrzeć Money in the Bank, ponieważ program rozpoczyna się o północy w niedzielę czasu brytyjskiego . Pieniądze w banku zaczynają się dla Australijczyków w poniedziałek o godzinie 9:00 czasu AEST .

Karta meczu

  • Mecz o mistrzostwo WWE: Drew McIntyre (c) kontra Seth Rollins.
  • Mecz o Universal Championship: Braun Strowman (c) kontra „The Fiend Bray Wyatt.
  • Women’s Money in the Bank mecz: Asuka kontra Shayna Baszler vs. Nia Jax vs. Dana Brooke vs. Lacey Evans vs. Carmella.
  • Mecz Money in the Bank, mężczyźni: Daniel Bryan vs. Rey Mysterio vs. Aleister Black vs. King Corbin vs. Otis vs. AJ Styles.
  • SmackDown Tag Team Championship czterokierunkowy: The New Day (c) vs. The Miz i John Morrison vs. The Forgotten Sons vs. Lucha House Party.
  • Mistrzostwa kobiet SmackDown: Bayley (c) kontra Tamina.
  • R-Truth kontra MVP
  • Mecz inauguracyjny: Jeff Hardy kontra Cesaro.

Jak oglądać: Sieć WWE

Możesz rozpocząć (lub ponownie uruchomić) subskrypcję sieci WWE tutaj:

Miesięczna cena wynosi 9,99 USD (USA) lub 9,99 GBP (Wielka Brytania). Nowi subskrybenci otrzymują bezpłatny miesiąc i możesz anulować w dowolnym momencie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy