Wyniki WWE Money In The Bank 2020: Zwycięzcy i przegrani z taśmowanego PPV

17 lutego 2021
Category: Pytania Dotyczące

Otis wygrał WWE Money in the Bank.

WWE Money in the Bank 2020 zawierało najkrótszy pay-per-view w erze sieci WWE i najkrótszy od Insurrextion prawie dwie dekady temu. Wkraczając w niecałe dwie i pół godziny, WWE nie prosiło zbyt wielu fanów o skompromitowany pay-per-view.

Podczas głównego wydarzenia w banku Asuka odebrała kobiecą teczkę, podczas gdy w pewnym zaskoczeniu Otis wygrał męską aktówkę. Akcje Otisa nadal rosną po zdobyciu serca Mandy Rose na WrestleManii 36.

Zwycięzca: OtisOtis był wielkim zwycięzcą wieczoru pod względem niesprawdzonej gwiazdy, która zrobiła kolejny duży krok. Choć miło było widzieć, jak Asuka wygrywa pieniądze kobiet w teczce Banku, prawie nie potrzebuje teczki. Asuka cieszyła się dużym powodzeniem w głównym składzie pomimo sporadycznych czkawek.

WWE podejmuje nietypowe ryzyko z Otisem, biorąc pod uwagę jego niekonwencjonalny wygląd i komediową wrażliwość. Ale z niekwestionowaną charyzmą i zdaniem wszystkich testów postawionych przed nim do tej pory, nie ma powodu, by nie wierzyć, że będzie ulubieńcem żywych tłumów, gdy tylko wznowią się zapasy.

Przegrany: Shayna BaszlerNew Orleans Pelicans, następny główny trener musi zgodzić się na Lonzo BallRonald Koeman ma siedmiu „oznaczonych wyrzutków w FC BarcelonaSofia Kenin może zostać pierwszą Amerykanką od czasów Sereny Williams, aby wygrać dwa główne tytuły w ciągu rokuShayna Baszler po raz kolejny przegrała mecz Money in the Bank.

Zauważalnie cicho przez cały mecz Money in the Bank – nie pojawiła się nawet w kulminacyjnej scenie na dachu – Shayna Baszler okazała się wielką przegraną nocy. Nawet gdy sprytne pieniądze mocno przesunęły się na korzyść Asuki, Baszler zajął drugie miejsce z kursem +355, niezbyt daleko od ostatecznego zwycięzcy mężczyzn Otisa.

Shayna Baszler miała kilka wczesnych, głośnych porażek, które szybko przewyższają wszystko, co zrobiła w głównym składzie. Miejmy nadzieję, że WWE uzna, że ​​nie potrzebuje pieniędzy w banku, jeśli wznowi swój program o tytuł mistrza świata z Becky Lynch.

Zwycięzca: Drew McIntyreWWE kontynuuje swoje odświeżające oddanie dla Drew McIntyre, który do tej pory nie może zrobić nic złego jako dziecko. WWE zarezerwowało McIntyre, aby prosperował w rywalizacji, uścisnął dłoń przeciwnikowi po meczu i nigdy nie został przechytrzony przez piętę.

Wszystkie oldschoolowe tropy babyface z minionej epoki, z których wszystkie mogą nadal działać jak urok.

Podobnie jak cały świat był zmuszony to zrobić, zanim McIntyre mógł zostać odpowiednio koronowany, WWE wrócił do podstaw, rezerwując swojego najlepszego mistrza.

Przegrany: TuckerPonieważ Otis jest już gotowy, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące przyszłości Heavy Machinery, niecały rok po rozpoczęciu ich głównego składu, pismo może już być na ścianie.

WWE jest znane z rozbijania drużyn tagów z powodu przewagi co najmniej jednego członka jako gwiazdy singla. Mocno w roli Marty’ego Jannetty’ego od pierwszego dnia, skądinąd utalentowany Tucker ma zostać wycofany z przyszłych planów Otisa.

Biorąc pod uwagę wzorzystą rezerwację WWE, osławiona historia zazdrości może nie być daleko.

Zwycięzca: AsukaTylko dzięki talentowi ścinania i mocy gwiazd Asuka powoli, ale pewnie wydostała się z najnowszej dziury wykopanej przez niepoprawne złe zarządzanie jej postacią.

Pomimo bycia mistrzem SmackDown kobiet zaledwie kilka tygodni przed WrestleMania 35, Asuka została wycofana z planów głównego turnieju WrestleMania, kiedy straciła tytuł na rzecz Charlotte w telewizyjnym meczu.

Pomimo pojawiania się i wychodzenia ze względnej niejasności, Asuka w końcu ponownie przedarła się przez swój zabawny tag team z Asuką i odwetem za jej feud z najlepszą gwiazdą Becky Lynch.

Przegrany: Bray WyattChociaż wielu wciąż ma zapisaną kolejną wygraną w mistrzostwach świata The Fiend, mimo że Bray Wyatt przegrał z Braunem Strowmanem, postać Braya Wyatta straciła znaczny rozpęd po tym, jak zdecydował się walczyć w swojej ludzkiej postaci. Ostatni taki wybór Wyatta miał miejsce przeciwko The Miz na WWE TLC 2019 w meczu bez tytułu.

Wiedząc, że Wyatt ma do dyspozycji tak potężną siłę, jego decyzja o rzuceniu wyzwania potworowi o najważniejsze mistrzostwa marki jest zaskakująca, chyba że (w kanonie) sprytnie dał sobie bieg próbny.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy